Laminovat či nelaminovat? To je oč tu běží...

Chystáte se poprvé na úpravu obočí k nám do salonu a nevíte jak z naší nabídky vybrat? Po přečtení tohoto článku Vám už bude jednou pro vždy jasné jaký styl úpravy obočí je pro Vás to pravé!

 

1. Laminace obočí ( Brow filler )

 

Jedná se o trvalé zafixování chloupků. Obočí po této úpravě působí hustěji a upraveněji. Efekt laminace vydrží okolo 4 týdnů po první návštěvě, po opakované aplikaci u našich stálých klientek vývá výdrž až 6 týdnů. Obočí vypadá hustější, plnější a je vhodné hlavně pro ženy, které mají své přirozené obočí tenké a touží po hustějším, ale přesto přirozeném efektu. Tato úprava obočí zkrátí váš čas trávený líčením, obočí stačí ráno pročesat či zafixovat gelem na obočí a můžete vyrazit.

Laminace je vhodná pro: ženy s méně výrazným obočím, které potřebuje optické zahuštění.

Laminace není vhodná pro: ženy s výrazným a hustým obočím.

 

1             2

 

2. Úprava obočí

 

Úprava obočí je vhodné pro naprosto všechny klientky, které chtějí své obočí zkrotit. Oboči vám upravíme do přirozeného tvaru, vytrháme a nabarvíme chloupky dle potřeby tak, aby byla barva co nejvíce přirozená či dle vašich představ a přání. 

 

Úprava obočí je vhodná pro: všechny, nejvíce pro obočí, kterému nechybí chloupky ani objem

Úprava obočí není vhodná pro: ženy, které mají alergii na barvy či jiné kontraindikace

 

5_1 

3. Hybridní barva

 

Hybridní barva je vyjímečná svou výdrží nejen na chloupcích, ale také na kůži. Dokáže vyplnit prázdná místa, kde chloupky nerostou a vytvořit tak dokonalý tvar obočí, který nebude třeba po 1-2 týdny nijak doupravovat líčidly. 

 

Hybridní barva je vhodná pro: klietnky, které potřebují vyplnit chybějící místa v obočí a chtějí výraznější a upravenější efekt

Hybridní barva není vhodná pro: klientky, které nechtějí své obočí tmavší

 

4_1                3

 

Pokud se tedy rozhodujete jakou techniku úpravy obočí zvolit, je důležité si uvědomit jakého efektu chcete dosáhnout.

 

Pokud chcete, aby vaše obočí vypadalo upraveně, jste spokojená s jeho hustotou a chloupky vám nikde nechybí, zvolte úpravu obočí.

Pokud obočí chcete mít husté a bohaté jako Cara Delevingne, Brow filler neboli laminace pro vás bude ta pravá.

Pokud si přejete mít dokonalý tvar obočí, hybridní barvení si zamilujete!

Pokud chcete nejen dokonalý tvar obočí, ale taky své obočí zahustit, zvolte kombinaci Brow filleru ( laminace obočí ) a barvení hybridní barvou.

 

Ani po přečtení článku si pořád nejste jistá jaký styl úpravy obočí pro vás bude to nejlepší? Zavolejte na 739 184 704 či pošlete zprávu na našem Instagramu, naše Brow Artistka se Vám obratem ozve a pomůže Vám vybrat to nejlepší pro Vás i Vaše obočí. 

Zpět do obchodu