Jaké kosmetické ošetření zvolit při první návštěvě?

Chystáte se k nám poprvé a tápete nad tím, které ošetření pleti zvolit? 

 

Po přečtení tohoto článku už budete jasně vědět, které ošetření z naší nabídka si vybrat. K našim klientům a klientkám se snažíme přistupovat co nejvíce individuálně to jde. Jedině tak je možné naplnit potřeby pleti každému na míru. Proto jsou naše ošetření co nejvíce personalizovaná a naše zkušená kosmetička tak má možnost ošetření opravdu přizpůsobovat aktualním potřebám Vaší pleti. Jaké ošetření tedy vybrat?

 

1. Nechci za první návštěvu utratit moc peněz a zjistit, že mi kosmetika Institut Esthederm nevyhovuje

Pokud jsou vašim největším strachem špatně investované peníze a chcete si nejdřív dopřát takovou malou ochutnávku našich ošetření, nejlepší volbou bude Discovery ošetření. Toto ošetření si oblíbily nejen zákaznice, které jsou u nás úplně poprvé a nejdřív si naše služby chtějí "osahat", ale taky naše dlouholeté zákaznice, které chtějí rychlý refresh pleti. Po našem ošetření Discovery bude vaše pleť hloubkově vyčištěná, hebká, hydratovaná a na závěr tohoto 30 minutového ošetření aplikujeme sérum Age Proteom, které pleť dokonale hydratuje, chrání před oxidativním stresem a tím zpomaluje stárnutí pleti. 

2. Nechci v salonu trávit moc času

Pokud chcete rychlý refresh pleti zvolte určitě ošetření pleti DIscovery. Je to naše jediné 30 minutové ošetření. 

Toto ošetření si oblíbily nejen zákaznice, které jsou u nás úplně poprvé a nejdřív si naše služby chtějí "osahat", ale taky naše dlouholeté zákaznice, které chtějí rychlý refresh pleti. Po našem ošetření Discovery bude vaše pleť hloubkově vyčištěná, hebká, hydratovaná a na závěr tohoto 30 minutového ošetření aplikujeme sérum Age Proteom, které pleť dokonale hydratuje, chrání před oxidativním stresem a tím zpomaluje stárnutí pleti. 

3. Mám aknózní /mastnou / suchou/ smíšenou / dehydrovanou pleť...

Pokud máte jykýkoliv typ pletia volit můžete ze dvou ošetření. A to ošetření Multipeel či Oxy ošetření. Obě tato ošetření jsou personalizovaná, proto jsou vhodná pro všechny typy pleti. Naše zkušená kosmetička Adéla na místě namíchá mix látek přesně odpovídajících aktuálním potřebám Vaší pleti. Právě tato dvě ošetření ( Multipeel a Oxy ošetření ) jsou u našich zákaznic ta úplně nejoblíbenější a to díky jejich okamžitým a viditelným výsledkům na pleti.

Pokud si nejste jistá, které z těchto ošetření zvolit, objednat se můžete na kterékoli z nich a na místě se s naší kosmetičkou Adélou poradit, které bude pro Vás a Vaši pleť aktuálně to nejlepší.

4. Řeším na pleti nedokonalosti, kterých se chci zbavit

Pokud máte nedokonalosti, kterých se chcete jednou pro vždy zbavit, doporučujeme zvolit kombinaci Multipeel ošetření či Oxy ošetření s diagnostikou pleti, při které s Vámi naše kosmetička Adéla probere, jak se o svou pleť starat správně i mimo salon. Produkty na domácí péči značky Institut Esthederm nabízíme, ale umíme Vám poradit i alternativy z jiných značek. U nás se určitě nemusíte bát agresivního prodeje a snahy vnutit Vám produkty za každou cenu. Cílem diagnostiky pleti je pomoci Vám nastavit domácí péči tak, abyste dosáhla vysněné pleti. 

5. Potřebuji odpočinek jako sůl

Jste neustále v jednom kole a tak nějak cítíte, že potřebujete opravdu vypnout? Pak pro Vás bude naše SPA ošetření. Další naše personalizované ošetření, při kterém si užije nejen Vaše pokožka, ale i celé tělo a mysl. 

Naše jedinečné SPA převýchovné ošetření obohacené o relaxační masáž rukou,hlavy a obličeje. K ošetření si můžete nechat pustit naši meditaci pro hlubokou relaxaci těla i mysli. Mezitím co budeme opečovávat Vaši pleť, si Vaše tělo a mysl dokonale odpočine.

6. Řeším kožní problémy s dermatologem, ale přesto chci na kosmetické ošetření

Pokud řešíte kožní problémy se svým lékařem a ten vám povolil návštěvu kosmetickéoho salonu, kontaktujte nás skrze zprávu na telefonním čísle 739 184 704 s informacemi o vaší diagnóze a potížích. Naše kosmetička se Vám obratem ozve a probere s Vámi možnosti provedení kosmetického ošetřeni. 

 

Chcete si nechat upravit obočí či řasy a nevíte jakou úpravu zvolit? Přečtěte si článek Laminovat či nelaminovat? To je oč tu běží...

 

Zpět do obchodu